Od 20 do 25 kwietnia klasy 2h i 1a2 były na wycieczce w Paryż. Młodzież zwiedziła między innymi Montmartre - historyczno-artystyczną dzielnicę na wzgórzu, dawną bohemę artystyczną XIX i XX wieku, która słynie z bazyliki Sacré-Cœur, malowniczego Place du Tertre, kabaretu Moulin Rouge i panoramicznych widoków na miasto. Uczniowie zobaczyli Katedrę Notre Dame, Łuk Triumfalny oraz słynną Wieżę Eiffla oraz wzięli udział w nocnym rejsie statkiem po Sekwanie. Natomiast ostatni dzień podróży spędzili w Disneylandzie.